Hakkımızda

FORPAR, otomotiv sektörün öncü ve lider kuruluşunda kazanılan 10 yıllık deneyimle kurularak 2014 yılında faaliyete başlamıştır. Genç, dinamik ekibi ile yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamayan FORPAR Otomotiv, Türkiye’de ciddi bir değişim  yaşayan Toptan Yedek Parça pazarına yeni bir soluk getirmek  ve gelecekteki yeni aktörler arasında yerini almayı hedeflemektedir.
1.400 M2 lik depo alanı ve geniş tedarik ağı ile Türkiye dışında , 11 Ülkeye hizmet veren firmamız  , 2014 yılı sonunda hizmet verdiği ülke sayısını 20 ‘ e çıkarmayı hedeflemektedir.

Part of All ( her şeyden bir parça ) sloganı ile sektöre giriş yapan FORPAR Otomotiv, ürün gamını belirli markalarla sınırlandırmamıştır. Bir çok markada Valeo , Bosch , Magetti Marelli gibi tüketim hızı yüksek ürünlere odaklanan firmamız, bu sayede hareketsiz stok ve finansman maliyetlerini minimuma indirerek  müşterilerine bu gruplarda en iyi fiyatları , en iyi hizmet seviyesi ile siz değerli müşterilerimizi sunmaktadır.